Yasak Bölge 9 Film İzle
1080P

Yasak Bölge 9 Film İzle

 Süre: 112 Dakika

 Ülke:  , , ,

  

Yasak bölge 9, yasak bölge 9 fragman, yasak bölge 9 2, yasak bölge 9 imdb, yasak bölge 9 konusu, yasak bölge 9 izle. Yasak Bölge 9 filmi sizleri büyüleyecek cinsten bir bilim kurgu filmidir. 1982 yılında haytta kalan son uzaylılar yaşamlarını devam ettirebilmek için dünyanın yolunu tutuyorlar. Güney Afrika'da bir bölgeye yerleşen uzaylılar bir araştırma ekibi tarafından tespit edilip yakalanıyorlar. Özel bir şirket tarafından denetim altında tutulan uzaylılar District 9 isimli bir bölgede tutuluyorlar. Bu bölgede uzaylılar hakkında araştırmalar yapılıyor. Çalışanlardan birisi uzaylıların virüsüne maruz kalıyor ve uzaylılara dönüşmeye başlıyor. Yasak Bölge 9 filmini en yüksek ses ve görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.
  •   Orjinal Adı: District 9

  •   Tür: BİLİM KURGU

  •   Web Sitesi: https://avanda21.com

 59İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde telif hakkı barındıran içeriğe yer vermemekteyiz. Çeşitli paylaşım ortamlarında telif sahibi tarafından paylaşılan eserlere ve bunun yanında eserlere ait fragman, teaser, kamera arkası, vb. içerikleri paylaşıyoruz. Yine de telif hakkı ihlali yaptığımızı düşünürseniz 'İletişim' formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 2 iş günü içinde talebinizi inceleyip işleme alıyoruz.HD Film izle