Vallahi Hortladı Yerli Filmi izle
720P

Vallahi Hortladı Yerli Filmi izle

 Süre: 95dk Dakika

 Ülke: 

  

2018 yılında vizyonlara giren Vallahi Hortladı izlemek için hoşgeldiniz.Hortlayan bir kral üzerinden kurgulanmış bir film olarak vallahi hortladı(yerli) beyaz perdede yayınlanmış bir filmdir. Milattan önce 2600 civarında yaşadığı düşünülen nam-sis isimli bir kralın zaman zaman hortladığı düşünülmektedir. Bu kral eşi ile birlikte ölümsüz olarak dünyada yaşamak istemektedir. Bunun yöntemi olarak sadece bir yol mevcuttur. Bu çare filmin konusu gereği 14 adet özgür durumdaki ruha sahip olmasından geçmektedir. Bu şartı yerine getirmek için kral ve eşi 14 özgür ruhun peşine düşmüş bulunmaktadır. Kralın peşine düştüğü bu insanlar bu büyük sıkıntıdan kurtulmak için Nuri hoca olarak bilinen karakterden yardım istemektedir. Nuri hoca yıllardan beri günah işlememeye tövbeli bir bilgedir.

 301İZLENME

 2BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 4 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde telif hakkı barındıran içeriğe yer vermemekteyiz. Çeşitli paylaşım ortamlarında telif sahibi tarafından paylaşılan eserlere ve bunun yanında eserlere ait fragman, teaser, kamera arkası, vb. içerikleri paylaşıyoruz. Yine de telif hakkı ihlali yaptığımızı düşünürseniz 'İletişim' formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 2 iş günü içinde talebinizi inceleyip işleme alıyoruz.HD Film izle