The Oath Film İzle
1080P

The Oath Film İzle

 Süre: 93 Dakika

 Ülke: 

  

The oath, the oath imdb, the oath 2018, the oath of love, the oath izle. The Oath filmini en yüksek kalitede izleyebilirsiniz. ABD'de yaşanan bir kriz sonrası insanlar ve siyasi partiler bir bölünmenin içerisine girmişlerdir. Chris ve Kai günün her saati haberleri takip eden bir çifttir. Chris haberlere sıkı sıkıya bağlı ve çok sinirli bir karakterdir. Bir şükran gününde ABD Başkanı vatandaşlardan kendisine bağlılık göstermelerini ister. Chris ve Kai çifti bunu kabul etmezler. Şükran günü komedi dolu olaylarla geçecektir. The Oath filmini 1080p kalitede izleyebilirsiniz.
  •   Orjinal Adı: The Oath

  •   Tür: GERİLİM , KOMEDİ

  •   Web Sitesi: https://www.theoath.film

 52İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde telif hakkı barındıran içeriğe yer vermemekteyiz. Çeşitli paylaşım ortamlarında telif sahibi tarafından paylaşılan eserlere ve bunun yanında eserlere ait fragman, teaser, kamera arkası, vb. içerikleri paylaşıyoruz. Yine de telif hakkı ihlali yaptığımızı düşünürseniz 'İletişim' formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 2 iş günü içinde talebinizi inceleyip işleme alıyoruz.HD Film izle