Ölü Yatırım Film İzle
1080P

Ölü Yatırım Film İzle

Ölü yatırım, ölü yatırım izle, ölü yatırım fragman, ölü yatırım imdb. Ölü Yatırım filmini izlemek için hoş geldiniz. Hayatları ne yapsalar bir türlü düzün içerisine girmeyen iki kardeşin macerasını konu ediniyor. Babaları ölüm döşeğinde olan kardeşler, bu son zamanlarda babalarının yanında olmak isterler. Baba, oğullarından mesleğini devam ettirmesini ister. Babalarının vefatından sonra istemeden de olsa vasiyeti yerine getirmek isterler. Babalarının mesleğinin mezarcılık olduğunu söylediğimiz zaman her şey daha iyi anlaşılır. Ölü Yatırım filmini ilk olarak bizim sitemizden izleyebilirsiniz.
  •   Orjinal Adı: https://www.themoviedb.org/movie/320288-dark-phoenix

  •   Tür: KOMEDİ

 92İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde telif hakkı barındıran içeriğe yer vermemekteyiz. Çeşitli paylaşım ortamlarında telif sahibi tarafından paylaşılan eserlere ve bunun yanında eserlere ait fragman, teaser, kamera arkası, vb. içerikleri paylaşıyoruz. Yine de telif hakkı ihlali yaptığımızı düşünürseniz 'İletişim' formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 2 iş günü içinde talebinizi inceleyip işleme alıyoruz.HD Film izle