Lanetli Gözyaşları Film İzle
1080P

Lanetli Gözyaşları Film İzle

 Süre: 93 Dakika

 Ülke: 

  

Lanetli gözyaşları, lanetli gözyaşları izle, lanetli gözyaşları imdb, lanetli gözyaşları sinemalar, lanetli gözyaşları fragman.  Korku filmi sevenleri buraya alalım. Anna Garcia, 1973 Los Angeles'ta yaşayan birisidir. Sosyal hizmetlerde görevli olarak çalışmaktadır. Elinde bulunan bir dava onu çok zorlar ve bu davanın derinlerine iner. Davanın derinlerine indikçe ürkütücü ve karmaşık doğaüstü güçler ile karşı karşıya olduğunu anlar. La Llorona, gerçek hayatta kendi çocuklarını boğan bir kadındır. Krizin etkisiyle kendini de nehre atan kadının efsanesi yıllar boyunca dillerden düşmemiştir. Kendi çocuklarının yerine geçirmek için başka çocukları avlamanın peşindedir. Lanetli Gözyaşları filmi sizi etkisi altına alacak.
  •   Orjinal Adı: The Curse of La Llorona

  •   Tür: GERİLİM , GİZEM , KORKU

  •   Web Sitesi: http://www.thecurseoflallorona.net

 54İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde telif hakkı barındıran içeriğe yer vermemekteyiz. Çeşitli paylaşım ortamlarında telif sahibi tarafından paylaşılan eserlere ve bunun yanında eserlere ait fragman, teaser, kamera arkası, vb. içerikleri paylaşıyoruz. Yine de telif hakkı ihlali yaptığımızı düşünürseniz 'İletişim' formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 2 iş günü içinde talebinizi inceleyip işleme alıyoruz.HD Film izle