Jailbreak Film İzle
1080P

Jailbreak Film İzle

 Süre: 100 Dakika

 Ülke: 

  

Jailbreak, jailbreak nedir, jailbreaktr, jailbreak indir, jailbreak roblox, jailbreak izle. Aksiyon film severler için tavsiye edilebilecek güzel bir aksiyon komedi filmi ile karşınızdayız. 2017 vizyon tarihli komedi filmidir. Özel bir polis timi bir görevle yetkilendiriliyor. Bir mahkumu hapishaneye götürmek üzere eskortluk ediyorlar. Fakat gittikleri hapishanede beklenmeyen olaylar onları karşılayacaktır. Hapishanede isyan çıkmış ve tüm mahkumlar ayaklanmıştır. Özel polis timi hem götürdükleri mahkumu korumak hemde kendilerini kurtarmak için büyük bir savaşın içinde kalırlar. Jailbreak filmine en yüksek ses ve görüntü kalitesiyle ulaşabilirsiniz.
  •   Orjinal Adı: Jailbreak

  •   Tür: AKSİYON

 64İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde telif hakkı barındıran içeriğe yer vermemekteyiz. Çeşitli paylaşım ortamlarında telif sahibi tarafından paylaşılan eserlere ve bunun yanında eserlere ait fragman, teaser, kamera arkası, vb. içerikleri paylaşıyoruz. Yine de telif hakkı ihlali yaptığımızı düşünürseniz 'İletişim' formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 2 iş günü içinde talebinizi inceleyip işleme alıyoruz.HD Film izle