Game Over Film İzle
1080P

Game Over Film İzle

 Süre: 103 Dakika

 Ülke: 

  

Game over, game over man, game over filmi, game over 2019, game over izle. Game Over filmini en yüksek ses ve görüntü kalitesiyle izlemek için sitemize hoş geldiniz. 2019 yapımı Hint filmidir. Hint filimleri çok fazla gerilim barındırmasada gayet başarılı bir çalışmaya imza atmışlar. Film, yaşadığı bir travma sonucunda karanlıktan korkan bir kadını anlatıyor. Kadın aynı zamanda oyun tasarımcısıdır. Ya korkularıyla yüzleşecek yada kendi tasarladığı oyunun içerisinde hapis kalacak. Game Over filmini 1080p HD kalitede izleyebilirsiniz.
  •   Orjinal Adı: கேம் ஓவர்

  •   Tür: GERİLİM

 56İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde telif hakkı barındıran içeriğe yer vermemekteyiz. Çeşitli paylaşım ortamlarında telif sahibi tarafından paylaşılan eserlere ve bunun yanında eserlere ait fragman, teaser, kamera arkası, vb. içerikleri paylaşıyoruz. Yine de telif hakkı ihlali yaptığımızı düşünürseniz 'İletişim' formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 2 iş günü içinde talebinizi inceleyip işleme alıyoruz.HD Film izle