Denemeye Değer Film İzle
1080P

Denemeye Değer Film İzle

 Süre: 125 Dakika

 Ülke: 

  

Denemeye değer, denemeye değer fragman, denemeye değer sözleri, denemeye değer izle. Romantik komedi türündeki bu filmi büyük bir keyifle izlemek için en yüksek ses ve görüntü kalitesine sahip olmanız gerekmektedir Fred Flarsky, mesleği gazeteci olan işsiz bir adamdır. Çocukluk aşkından yıllardır vazgeçmeyen Fred her zaman onu düşünmektedir. Charlotte Field, Fred'in çocukluk aşkıdır ve dünyanın en güçlü kadınlarından birisidir. Charlotte, Amerika Dışişleri Bakanı'dır. İşsiz bir gazetecinin çocukluk aşkı ile verdiği mücadeleyi anlatan bir film. Denemeye Değer filmini en yüksek ses ve görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.
  •   Orjinal Adı: Long Shot

  •   Tür: KOMEDİ , ROMANTİK

  •   Web Sitesi: https://longshot.movie

 78İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde telif hakkı barındıran içeriğe yer vermemekteyiz. Çeşitli paylaşım ortamlarında telif sahibi tarafından paylaşılan eserlere ve bunun yanında eserlere ait fragman, teaser, kamera arkası, vb. içerikleri paylaşıyoruz. Yine de telif hakkı ihlali yaptığımızı düşünürseniz 'İletişim' formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 2 iş günü içinde talebinizi inceleyip işleme alıyoruz.HD Film izle