Dar Elbise Yerli Film Direk izle
720P

Dar Elbise Yerli Film Direk izle

 Süre: 81dk Dakika

 Ülke: 

  

2016 yılında vizyonlara giren dar elbise izlemek için hoşgeldiniz.Dar Elbise(Yerli) filmi kara bir mizah konusunu ele alarak düşündürerek güldürmeyi planlamakta olan kaliteli bir yerli yapıttır. Filmin konusu yıllardan bu yana süren kadınların kendilerini kabul ettirme çabasının anlatıldığı oldukça mizahi bir filmdir. Fransız bir arkadaşının etkisinde kalan bir Türk kızının kendi köyünde yapmak istediği defileyi konu almakta olan film, bu defilede görev alacak olan modellerin bulunma çabası ile devam etmektedir. Pek çok kadın bu defilede görev almak istemektedir. Ortadaki en önemli sorun bu kadınların ailelerini ikna etmektir. Oldukça karmaşık bir durum ortaya çıkmış bulunmaktadır. Bu karmaşık durumun neticesinde defilede görev alacak modellerden birisi kaybolur. Film bu kaybolan kızın bulunma sürecini de işlemektedir.

 112İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde telif hakkı barındıran içeriğe yer vermemekteyiz. Çeşitli paylaşım ortamlarında telif sahibi tarafından paylaşılan eserlere ve bunun yanında eserlere ait fragman, teaser, kamera arkası, vb. içerikleri paylaşıyoruz. Yine de telif hakkı ihlali yaptığımızı düşünürseniz 'İletişim' formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 2 iş günü içinde talebinizi inceleyip işleme alıyoruz.HD Film izle