Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Film İzle
1080P

Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Film İzle

 Süre: 85 Dakika

 Ülke: 

  

Asteriks sihirli iksirin sırrı, asteriks sihirli iksirin sırrı sinemalar, asteriks sihirli iksirin sırrı izle. Asteriks ismini duyunca bir çoğunuzun çocukluğuna gittiğini biliyorum. 14 Şubat 2019 tarihinde vizyona giren animasyon filmini ilk olarak bizim sitemizden izleyebilirsiniz. Sihirli iksiri hepimizi mutlaka merak etmişizdir. Bu animasyonda sihirli iksirinin sırrını öğrenebilecek miyiz? Asterix ve Oburix iksirin formülünü paylaşmak üzere büyücü seçmek için bir maceraya çıkarlar. İyice yaşlanan Büyüfix, iksirin tarifinin bir başkasınında bilmesi gerektiğini düşünür. Formülü emanet edebileceği güvenilir bir genç varis aramaya koyulur. Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı filmini en yüksek ses ve görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.
  •   Orjinal Adı: Astérix - Le Secret de la Potion Magique

  •   Tür: ANİMASYON , KOMEDİ , MACERA

  •   Web Sitesi: https://www.asterix.com/en/asterix-at-the-movies/animated-films/asterix-the-secret-of-the-magic-potion/

 82İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde telif hakkı barındıran içeriğe yer vermemekteyiz. Çeşitli paylaşım ortamlarında telif sahibi tarafından paylaşılan eserlere ve bunun yanında eserlere ait fragman, teaser, kamera arkası, vb. içerikleri paylaşıyoruz. Yine de telif hakkı ihlali yaptığımızı düşünürseniz 'İletişim' formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 2 iş günü içinde talebinizi inceleyip işleme alıyoruz.HD Film izle