4N1K Film İzle
1080P

4N1K Film İzle

 Süre: 98 Dakika

 Ülke: 

  

4n1k, 4n1k 2, 4n1k ilk aşk, 4n1k izle, 4n1k yeni başlangıçlar, 4n1k izle. 4N1K filmini izlemek için sitemize hoş geldiniz. Dört erkek arkadaşının yanında erkek gibi büyüyen Yaprak, çocukluktan bu yana yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen arkadaşlarıyla 5 kişilik bir arkadaşlık grubu oluşturmuştur. Yaprak, bir gün Barış ile tanışınca hayatı tamamen değişime uğrayacaktır. Erkek gibi büyüdüğü hayattan uzaklaşarak yaşıtlarını daha yakından tanımalıdır. Bir süre sonra Yaprak zor bir seçim ile karşı karşıya kalacaktır. Yaprak'ın hikayesi 4N1K filmini sitemizden 1080p izleyebilirsiniz.
  •   Orjinal Adı: 4N1K

  •   Tür: KOMEDİ , ROMANTİK

  •   Web Sitesi: http://www.fabrikayapim.com/4n1k

 64İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde telif hakkı barındıran içeriğe yer vermemekteyiz. Çeşitli paylaşım ortamlarında telif sahibi tarafından paylaşılan eserlere ve bunun yanında eserlere ait fragman, teaser, kamera arkası, vb. içerikleri paylaşıyoruz. Yine de telif hakkı ihlali yaptığımızı düşünürseniz 'İletişim' formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 2 iş günü içinde talebinizi inceleyip işleme alıyoruz.HD Film izle